Get Adobe Flash player

Plavání

p1260115 resizeMáte rádi vodu? Je však mnohem bezpečnější, když si s tímto živlem poradíte. Proto umožňujeme každý rok v období září až listopad našim žákům prvního stupně zúčastnit se plaveckého výcviku v rámci tělesné výchovy. V deseti lekcích je vedou zkušené učitelky plavání. Vybízejí děti, aby hrály různé hry. Nenásilnou formou je tak naučí volnému pohybu ve vodě. Samozřejmě také napomáhají k postupnému zlepšování plaveckého stylu každého žáčka.

A jak se líbí výuka našim dětem? Podívejte se na fotografie.

(fotogalerie zde)
(fotogalerie II
zde)
fotogalerie III
zde)

Mgr. Jana PodlipnáPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.