Get Adobe Flash player

Aladin – 7. a 8. třída

dscn5942 resizeVítejte ve světě putujících karavan, bohatých paláců a mocných králů! Takto jsme si připadali hned v úvodu atypického představení s obřími loutkami. Magická hra představila příběh Aladina pomocí speciálních technik – stínohry, velkolepé výtvarné dekorace, exotické hudby a podmanivého hlasu vypravěče. Velkou roli ovšem hrály samotné loutky v nadlidské velikosti. Vše dohromady vytvořilo působivý dojem a žáci odcházeli z divadla okouzleni.

Po představení jsme se vydali na poznávací procházku, při které jsme si připomněli významné trutnovské budovy a historii města. Poukázali jsme na to v souvislosti s probíhající akcí Dny evropského dědictví

(fotogalerie zde)

Mgr. Iva ŠediváPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.