Get Adobe Flash player

Atletický podzimní pětiboj

dscn6010 resizeVe středu 23. září jsme se dopoledne rozloučili s létem a dostavil se nám podzim. Proto jsem se rozhodla pro žáky druhého stupně uspořádat sportovní den nesoucí název „Atletický podzimní pětiboj“.

Akce probíhala na trutnovském atletickém stadionu, kde se soutěžilo v běhu na 60 m, 400 m či 800 m, ve skoku do výšky i do dálky a ve vrhu koulí nebo hodu kriketovým míčkem. Děkuji Bc. Petru Musilovi za ochotu a vstřícnou komunikaci a umožnění nám školní atletický den na stadionu uspořádat. Poděkování patří i těm, kteří nám pomohli s materiálním zajištěním akce.

Sportovní počasí nám vskutku přálo a žáci veškeré atletické disciplíny plnili s neuvěřitelným nasazením a chutí. Dočkali jsme se i řady vynikajících sportovních výkonů. Velkou pochvalu zaslouží všichni zúčastnění!

Celá akce se vydařila nad očekávání, k čemuž přispěl i zodpovědný a profesionální přístup mých kolegyň, velice si toho vážím a děkuji Mgr. Petře Endrychové, Mgr. Jitce Fendrychové, Mgr. Daně Maršíkové, Mgr. Janě Podlipné, Mgr. Aleně Stejskalové, Mgr. Ivě Šedivé. Dík patří i všem našim asistentům z řad žáků.

A u další sportovní akce se budu těšit na shledanou! „Královně sportů“ zdar!

(fotogalerie zde)

Mgr. Kateřina Javůrková

Výsledková listina:

Kategorie – 6. – 7. třída

Chlapci:
1. místo Jakub Salaba, 7. třída
2. místo Štefan More, 6. třída
3. místo Dominik Scholz, 7. třída

Dívky:
1. místo Jana Vacková, 7. třída
2. místo Kristýna Dragounová, 7. třída
3. místo /

Kategorie – 8. – 9. třída

Chlapci:
1. místo Martin Hanus, 8. třída
2. místo Aleš Westendorp, 9. třída
3. místo Jan Václavík, 9. třída

Dívky:
1. místo Kamila Tejchmanová, 8. třída
2. místo Lucie Valentová, 8. třída
3. místo Eliška Uherková, 9. třída

Zvláštní ocenění – za TOP výkon

Kamila Tejchmanová – ve sprintu na 60 m, skoku do dálky
Martin Hanus – ve skoku do dálky, skoku do výšky
Jakub Kolář – v hodu kriketovým míčkem
Jan Mateička – ve vrhu koulí
Jan Václavík – v běhu na 800 m
Aleš Westendorp – ve sprintu na 60 m

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.