Get Adobe Flash player

Devátá třída v galerii

dscn6570 resize...a opět v galerii – tentokrát s devátou třídou

Přesně týden po návštěvě galerie s osmou třídou se dostalo stejné možnosti využít alternativy výtvarné výchovy – doprovodného programu k výstavě Regenerace i našim deváťákům.

Po zhlédnutí výstavy unikátních sklářských děl autora, který je mimochodem i „otcem“ filmových cen Český lev Zdeňka Lhotského, jeho dcery Elišky, která se zabývá originálními šperky z velice netradičních materiálů a Ondřeje Viceny, jež dokáže zaujmout poutavými nevšedními instalacemi konceptuálních objektů, se žáci mohli sami výtvarně realizovat.

K dispozici měli spoustu všedních i nevšedních výtvarných potřeb a bylo jen na nich, jak jich využijí. Někteří se výstavou inspirovali, některým fantazie „jela na plné obrátky“. Společně s kolegyní Kateřinou Javůrkovou i pracovnicí galerie mohu říct, že byla radost tvořivosti našich deváťáků přihlížet!

O to víc, že i tentokrát jsme obdrželi od pracovnic galerie velkou pochvalu.

(fotogalerie zde)

Mgr. Dana Maršíková

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.