Get Adobe Flash player

Devátá třída v galerii

dscn6570 resize...a opět v galerii – tentokrát s devátou třídou

Přesně týden po návštěvě galerie s osmou třídou se dostalo stejné možnosti využít alternativy výtvarné výchovy – doprovodného programu k výstavě Regenerace i našim deváťákům.

Po zhlédnutí výstavy unikátních sklářských děl autora, který je mimochodem i „otcem“ filmových cen Český lev Zdeňka Lhotského, jeho dcery Elišky, která se zabývá originálními šperky z velice netradičních materiálů a Ondřeje Viceny, jež dokáže zaujmout poutavými nevšedními instalacemi konceptuálních objektů, se žáci mohli sami výtvarně realizovat.

K dispozici měli spoustu všedních i nevšedních výtvarných potřeb a bylo jen na nich, jak jich využijí. Někteří se výstavou inspirovali, některým fantazie „jela na plné obrátky“. Společně s kolegyní Kateřinou Javůrkovou i pracovnicí galerie mohu říct, že byla radost tvořivosti našich deváťáků přihlížet!

O to víc, že i tentokrát jsme obdrželi od pracovnic galerie velkou pochvalu.

(fotogalerie zde)

Mgr. Dana Maršíková

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.