Světový den učitelů

dscn6719 resizeV pondělí 5. října jsme se v naší škole připojili k celosvětovým oslavám Dne učitelů. Je to den vyhlášený k poctě učitelů; v České republice je určen na 28. března, kdy je výročí narození Jana Amose Komenského.

S žáky devátého ročníku jsem připravila pro ostatní kolegyně překvapení v podobě krátkého kulturního vystoupení, přání a poděkování květinou… Došlo i na drobné občerstvení a společný přípitek, během něhož jsme se shodli, že se budeme těšit na další vzájemnou spolupráci.

Tak všechno nejlepší…! A všem zúčastněným děkuji.

Mgr. Kateřina Javůrková

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.