Světový den učitelů

dscn6719 resizeV pondělí 5. října jsme se v naší škole připojili k celosvětovým oslavám Dne učitelů. Je to den vyhlášený k poctě učitelů; v České republice je určen na 28. března, kdy je výročí narození Jana Amose Komenského.

S žáky devátého ročníku jsem připravila pro ostatní kolegyně překvapení v podobě krátkého kulturního vystoupení, přání a poděkování květinou… Došlo i na drobné občerstvení a společný přípitek, během něhož jsme se shodli, že se budeme těšit na další vzájemnou spolupráci.

Tak všechno nejlepší…! A všem zúčastněným děkuji.

Mgr. Kateřina Javůrková

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.