Get Adobe Flash player

Světový den učitelů

dscn6719 resizeV pondělí 5. října jsme se v naší škole připojili k celosvětovým oslavám Dne učitelů. Je to den vyhlášený k poctě učitelů; v České republice je určen na 28. března, kdy je výročí narození Jana Amose Komenského.

S žáky devátého ročníku jsem připravila pro ostatní kolegyně překvapení v podobě krátkého kulturního vystoupení, přání a poděkování květinou… Došlo i na drobné občerstvení a společný přípitek, během něhož jsme se shodli, že se budeme těšit na další vzájemnou spolupráci.

Tak všechno nejlepší…! A všem zúčastněným děkuji.

(fotogalerie zde)

Mgr. Kateřina Javůrková

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.