Velikonoční vyrábění - 1. stupeň

Žáci prvního stupně si v rámci pracovních činností už stihli vyrobit velikonoční výzdobu. Protože ale vlastnoručně zhotovená drobnost potěší více než koupené plastové vajíčko, pustili se s chutí do práce znovu. Dopoledne se třídy proměnily ve výtvarné dílny a pod šikovnými prstíky se vylíhla kuřátka ze slaného těsta, přihopkali papíroví zajíčci, textilní ubrousky ožily namalovanými slepičkami a natisknutými kuřaty. Nezapomněli jsme ani na kraslice, které jsme letos zdobili technikou dekupáže.

Mgr. Květa Hetflejšová