Velikonoční vyrábění - 1. stupeň

Žáci prvního stupně si v rámci pracovních činností už stihli vyrobit velikonoční výzdobu. Protože ale vlastnoručně zhotovená drobnost potěší více než koupené plastové vajíčko, pustili se s chutí do práce znovu. Dopoledne se třídy proměnily ve výtvarné dílny a pod šikovnými prstíky se vylíhla kuřátka ze slaného těsta, přihopkali papíroví zajíčci, textilní ubrousky ožily namalovanými slepičkami a natisknutými kuřaty. Nezapomněli jsme ani na kraslice, které jsme letos zdobili technikou dekupáže.

Mgr. Květa Hetflejšová

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.