Get Adobe Flash player

Velikonoční vyrábění - 1. stupeň

Žáci prvního stupně si v rámci pracovních činností už stihli vyrobit velikonoční výzdobu. Protože ale vlastnoručně zhotovená drobnost potěší více než koupené plastové vajíčko, pustili se s chutí do práce znovu. Dopoledne se třídy proměnily ve výtvarné dílny a pod šikovnými prstíky se vylíhla kuřátka ze slaného těsta, přihopkali papíroví zajíčci, textilní ubrousky ožily namalovanými slepičkami a natisknutými kuřaty. Nezapomněli jsme ani na kraslice, které jsme letos zdobili technikou dekupáže.

Mgr. Květa Hetflejšová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.