Get Adobe Flash player

Velikonoční vyrábění - 1. stupeň

Žáci prvního stupně si v rámci pracovních činností už stihli vyrobit velikonoční výzdobu. Protože ale vlastnoručně zhotovená drobnost potěší více než koupené plastové vajíčko, pustili se s chutí do práce znovu. Dopoledne se třídy proměnily ve výtvarné dílny a pod šikovnými prstíky se vylíhla kuřátka ze slaného těsta, přihopkali papíroví zajíčci, textilní ubrousky ožily namalovanými slepičkami a natisknutými kuřaty. Nezapomněli jsme ani na kraslice, které jsme letos zdobili technikou dekupáže.

Mgr. Květa Hetflejšová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.