Get Adobe Flash player

Trénink trutnovských basketbalistek - 8. třída

p1010706 resizeŽáci 8. třídy měli možnost se dne 20. 10. 2015 podívat na trénink našich trutnovských basketbalistek - oddílu žen KARY Trutnov. Téměř hodinu jsme pozorovali a obdivovali jejich dovednosti a činnosti, které si v tréninku nacvičovaly a zdokonalovaly. V závěru tréninku si chlapci i dívky střelbu a driblink zkusili pod vedením jednotlivých hráček. Vyměřený čas nám v tělocvičně na ZŠ Komenského velmi rychle uběhl. Vraceli jsme se obohaceni o nová basketbalová cvičení a různé "finty". Společným fotem jsme se rozloučili a popřáli basketbalistkám i trenérům co nejlepší sportovní úspěchy. Ať se Vám daří! A slávu trutnovského basketbalu šíříte dál!

(fotogalerie zde)

Mgr. Alena Stejskalová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.