Get Adobe Flash player

Divadelní představení Zahrada - 1., 2. a 4. třída

p1200676 resizeTajemství a kouzla máme všichni moc rádi. A co teprve, když se ocitneme v takové tajemné Zahradě plné překvapení. Hlídá ji zlomyslný kocour, mluvící trpaslík, v jezírku plave sečtělá velryba, a když už je nejhůř, pomůžou legrační sloni. Tři střapatí kluci nás dovedli opravdu pobavit a rozesmát. Kde jsme to všechno zažili? Na divadelním představení podle knížky Jiřího Trnky v podání Divadla Krapet.

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana Sávová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.