Učíme se násobilku - 3. třída

fotografie-0122 resizeJiž od poloviny druhé třídy se mnozí žáci ptali: „Kdy se budeme učit násobilku?“ Leckdo si už počítal: dva, čtyři, šest… A teď, ve třetí třídě, se konečně dočkali. Při učení ale nezapojili jen hlavu, potřebovali i šikovné ruce. Procvičili si také vůli, trpělivost a vytrvalost. Řezání, vrtání a hlazení dřeva v dílně šlo poměrně rychle. Zato navlékání provázku do jehly, vázání uzlů a správné řazení plodů a listů dalo třeťákům docela zabrat. Práci ale zdárně zvládli. Nejen, že se násobilku správně naučili, vyrobili i krásnou dekoraci do naší třídy.

Mgr. Martina Glazarová

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.