Get Adobe Flash player

Učíme se násobilku - 3. třída

fotografie-0122 resizeJiž od poloviny druhé třídy se mnozí žáci ptali: „Kdy se budeme učit násobilku?“ Leckdo si už počítal: dva, čtyři, šest… A teď, ve třetí třídě, se konečně dočkali. Při učení ale nezapojili jen hlavu, potřebovali i šikovné ruce. Procvičili si také vůli, trpělivost a vytrvalost. Řezání, vrtání a hlazení dřeva v dílně šlo poměrně rychle. Zato navlékání provázku do jehly, vázání uzlů a správné řazení plodů a listů dalo třeťákům docela zabrat. Práci ale zdárně zvládli. Nejen, že se násobilku správně naučili, vyrobili i krásnou dekoraci do naší třídy.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.