Trénujeme s trutnovskými basketbalistkami - 7. třída

dscn8349 resizeTaké žáci sedmých tříd navštívili trénink našich trutnovských basketbalistek - oddílu žen KARY Trutnov.

Žákyně napsaly:

Basketbal

Basketbal česky košíková je kolektivní míčový sport, ve kterém se dva týmy s pěti hráči na hřišti snaží získat co nejvíce bodů vhazováním míče do obroučky basketbalového koše.

U mě je basketbal na druhém místě mého nejoblíbenějšího sportu. V budoucnosti bych basketbal určitě chtěla hrát.

(Jana Vacková)

Ve čtvrtek 12. 11. jsme šly na školu Komenského v Trutnově, kde jsme sledovali hráčky basketbalu při tréninku. Po nějakém čase nás basketbalistky pozvaly na hřiště. Rozdělili jsme se na čtyři družstva. Byla jsem u Senegalky a u Češky. Jako první jsme házeli na koš, dále jsme závodili v obratnosti s míčem. Já Kristýna, Sandra a Jana jsme vyhrály v holčičím zápase. Potom nám jejich trenér ukázal maskota a poháry, které vyhrály.
Basketbal se mi velice líbil.

(Tereza Vejnarová)

12. 11. jsme jeli na školu Komenského, kde jsme viděli basketbalistky střílet na koš a driblovat.

Poté nás rozdělili na skupiny a stříleli jsme také na koš. Nakonec jsme se fotili a ukončili jsme basketbal.

Celá akce se mi velmi líbila. Děkujeme hráčkám a paním učitelkám za krásnou akci.

(Sandra Šiváková)

Celá akce byla povedená. Nejvíc jsem chtěla být v družstvu se Senegalkou, byla dost dobrá…

(Kristýna Dragounová)