Get Adobe Flash player

Kulturní den - 6. a 7. třída

p1010791 resizeV pondělí 16. 11. zažily třídy 6., 7. A a 7. B kulturní den. Po hlavním vyučování se přemístili do Uffaa zhlédli představení Stínadla se bouří divadla Aha! Žáci měli možnost užít si vtipného pokračování klukovské trilogie a zasmát se povedeným hereckým výkonům. Jelikož jsme seděli na balkóně, při odchodu jsme neminuli výstavu obrazů. Plni zážitků z divadla jsme se přesunuli na Krakonošovo náměstí a započali tam trutnovskou hledačku. Žáci dostali mapky s trasou a podle pokynů a vyřešených úkolů postupovali městem. Počasí nám sice moc nepřálo, ale akce se celkově vydařila.

(fotogalerie zde)

Mgr. Iva Šedivá

 

Paní učitelky nám vysvětlily „quest“ – chodili jsme po Trutnově – bylo to náročné, ale bavilo mě to.
Vejnarová T.

Divadlo bylo srandovní a velice pěkné. Celá akce se mi líbila.
Šiváková S.

Bylo to o skupině Rychlých šípů, která se snažila dostat Ježka v kleci. Divadlo bylo legrační, prohlídka obrazů zajímavá, ale quest byl unavující.
Dragounová K.
    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.