Get Adobe Flash player

English breakfast - 5. třída

2015-11-23 english breakfast 034 resizeŽáci 5. třídy zažili neobvyklou hodinu anglického jazyka. Co se dělo, co je zaujalo… to si můžete přečíst v následujících příspěvcích:

(fotogalerie zde)

Když začala hodina angličtiny, šli jsme všichni do kuchyňky. Na stole byly připraveny lupínky různých chutí, marmeláda z citrusových plodů, džem, vlašské ořechy, sýr a jogurty. Já jsem měl toust se sýrem a taky s džemem a lupínky všech chutí. Nejvíc mi chutnaly lupínky. Myslím, že si ty lupínky udělám i doma.
(Jan Jindra)

Když začala hodina angličtiny, byl jsem šťastný. Měli jsme totiž anglickou snídani. Na stole bylo máslo, chleba, mléko, čaj, marmelády, džem a mnoho dalších dobrot. Nejvíc mi chutnaly lupínky a opečené tousty. Líbilo se mi to moc. Rád bych si to udělal doma taky. 
(Jan Kuchlei)

Na hodinu angličtiny jsem se moc těšil. Měli jsme mít anglickou snídani. Když paní učitelka otevřela dveře do kuchyňky, tak jsem se cítil jako ve snu. A jen koukal, co tam všechno bylo. Mléko, čaj, džusy, sýry, marmelády, džem, máslo, rozinky, brusinky, oříšky, chléb, mnoho druhů lupínků a ještě jiné věci – prostě sen. A pak jsme si dělali tousty tak dobré a křupavě opečené a k tomu plátek sýra. Všechno mi moc chutnalo.
(Matyáš Rak)

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.