Indiáni - 1. a 2. třída

p1210471 resizeDnes – v pondělí 23. listopadu jsme shlédli originální představení Divadla Láryfáry, určené dětem i dospělým. Tentokrát bylo plné indiánských písniček a rituálů. Napínavý příběh o třech dospělých kamarádech, kteří se odváží vrátit do časů dětství a stanou se opět statečnými indiány z kmene Apačů, se nám opravdu moc líbil.

Také jste někdy bojovali s luky a šípy, krotili koně, sbírali skalpy, stopovali divokou zvěř, kouřili dýmku míru a tančili kolem totemu?

Jestli ne, my Vám o tom budeme vyprávět! – prvňáci a druháci

Mgr. Pavlína Cermanová

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.