Get Adobe Flash player

Den Země - 2. stupeň

V pondělí 23. 4. se konal výlet do dvorské ZOO, jelikož to byla akce pořádaná ke Dni Země. Těsně za vstupem do ZOO jsme byli rozděleni do skupin, do kterých jsme dostali pracovní pomůcky a uklízeli kolem různých ohrad. Po úklidu jsme měli rozchod, mohli jsme se samostatně podívat po ZOO. Přibližně ve 14:00 hodin jsme měli sraz u obchodu, kde si nás vyzvedli průvodci. Ti si nás odvedli a povídali nám zajímavosti o šelmách a o slonech. Po ukončení akce jsme se rozešli na vlakovém nádraží. Akce se mi moc líbila.

Barbora Melínová, 8. třída

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.