Get Adobe Flash player

Děláme radost lidem kolem nás

p1010937 resizeStejně jako v loňském roce jsme byli zástupkyní Jednotné organizace zdravotně postižených Trutnov požádáni, abychom připravili program na slavnostní schůzi v „Moby Dicku“. Oslovení žáci 9. a 8. třídy přistoupili zodpovědně jak k přípravě, tak k realizaci hudebního vystoupení. Chtěla bych poděkovat Sáře, Týně, Andrejce, Báře, Klárce, Elišce, Járovi a Petrovi za pěkný kulturní zážitek a velmi dobrou reprezentaci naší školy.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.