Get Adobe Flash player

Učíme se o člověku - 4. třída

cimg9349Jedna z velmi zajímavých etap přírodovědy se ve čtvrté třídě věnuje biologii neboli nauce o lidském těle. S velkým zaujetím jsme se pustili do poznávání jednotlivých soustav. Vyprávění paní učitelky doplňovala řada obrázků, videí, prezentací. Se zaujetím jsme si prohlíželi knihy, studovali trojrozměrné modely, hráli hry. Zaměřili jsme se nejen na fyzickou, ale i psychickou stránku lidského těla – víme, co nám prospívá, co a proč nám naopak škodí, čemu bychom se měli vyhnout velkým obloukem.

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana ProkopcováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.