Get Adobe Flash player

Učíme se o člověku - 4. třída

cimg9349Jedna z velmi zajímavých etap přírodovědy se ve čtvrté třídě věnuje biologii neboli nauce o lidském těle. S velkým zaujetím jsme se pustili do poznávání jednotlivých soustav. Vyprávění paní učitelky doplňovala řada obrázků, videí, prezentací. Se zaujetím jsme si prohlíželi knihy, studovali trojrozměrné modely, hráli hry. Zaměřili jsme se nejen na fyzickou, ale i psychickou stránku lidského těla – víme, co nám prospívá, co a proč nám naopak škodí, čemu bychom se měli vyhnout velkým obloukem.

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana Prokopcová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.