Učíme se o člověku - 4. třída

cimg9349Jedna z velmi zajímavých etap přírodovědy se ve čtvrté třídě věnuje biologii neboli nauce o lidském těle. S velkým zaujetím jsme se pustili do poznávání jednotlivých soustav. Vyprávění paní učitelky doplňovala řada obrázků, videí, prezentací. Se zaujetím jsme si prohlíželi knihy, studovali trojrozměrné modely, hráli hry. Zaměřili jsme se nejen na fyzickou, ale i psychickou stránku lidského těla – víme, co nám prospívá, co a proč nám naopak škodí, čemu bychom se měli vyhnout velkým obloukem.

Mgr. Jana Prokopcová