Get Adobe Flash player

Návštěva z nebe i pekla

cimg0057 resizeV pátek 4. prosince se všichni žáci 1. stupně sešli ve slavnostně upravené tělocvičně školy. Od stropu visely ozdobné girlandy a ze stěn vystupovaly bytosti pekelné. Andělé a čerti z 6. třídy se pokusili dětem přiblížit vlastní existenci. Děti mohly například ochutnat čertovskou mňamku – čerstvé žížalky, lovily čertí vejce, tančily podivné tance, proměňovaly se v žáby a prováděly mnoho dalších prapodivných kousků.

Lucifer a jeho pomocníci se usídlili ve sklepení školy, kde si každého zvážili na „hříchoměrce“. Pokud člověk tuto zkoušku zvládl, mohl postoupit do nebe ke krásným andělům a úctyhodnému Mikulášovi. Za svou upřímnost a pokoru děti obdržely balíček sladkostí.

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana Podlipná

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.