Volba povolání v 9. ročníku

dscn9547 resizeI v letošním školním roce jsem s žáky 9. ročníku navštívila IPS – Informační a poradenské středisko Královéhradeckého kraje v Trutnově, které se nachází v prostorách Úřadu práce ČR Trutnov.

V pátečním odpoledni si na nás vyhradila čas Mgr. Erika Lášková. Děkujeme za vstřícnost. Čekala nás zde přednáška a beseda týkající se profesní orientace, přijímacího řízení, problematiky zaměstnanosti, nezaměstnanosti v našem regionu, uplatnění se na trhu práce aj.

Žáci se již dlouhodobě zamýšlí nad svým dalším vzděláváním a zbývá posledních pár týdnů, ve kterých budou muset uskutečnit jedno z nejdůležitějších rozhodnutí ve svém životě. O všem ještě také podiskutujeme na lednové třídní schůzce s jejich zákonnými zástupci…

A pak už jen všem přeji co nejšťastnější volbu, která jim přispěje k životní spokojenosti.

Mgr. Kateřina Javůrková

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.