Get Adobe Flash player

Připravujeme se na jaro - 8. třída

Sníh pomalu taje a příroda se začíná probouzet. I my se už těšíme na jaro. Tak proč si ho neužít dřív, než opravdu propukne. Chce to jen trošku trpělivosti, pečlivosti a veselí ptáčci jsou na světě. Střih jsme si udělaly samy. Potom jsme ozdobným stehem obšily tělo opeřenců, vycpaly je a upravily knoflíkovýma očima, peříčky, zobáčky a jinými detaily. Do vody dáme vrbovou větvičku, která brzy pustí zelené lístky a pověsíme ptáčky. Teď už jenom troška sluníčka a veselá nálada je na světě.

Dívky 8. třídy a Mgr. Petra Endrychová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.