Get Adobe Flash player

Vánoce ve 3. třídě

p1270072 resizeNejkrásnější svátky v roce jsme si připomněli poslední pátek před vánočními prázdninami. Hned jak jsme vkročili do třídy, poznali jsme, že ani letos na nás Ježíšek nezapomněl. Pod voňavým smrčkem, který jsme ustrojili už před týdnem, čekaly barevné polštářky. Přidali jsme balíčky pro kamarády i paní učitelku a pak se už pustili do prostírání slavnostního stolu. Cukroví, co jsme donesli, chutnalo výtečně. Zapíjeli jsme ho svátečním čajem. Došlo i na vánoční zvyky a oblíbené prskavky. A dárečky? Měli jsme z nich ohromnou radost. Mnozí z nás už ale poznali, že ještě větší potěšení nám přináší, když můžeme obdarovat někoho jiného.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.