Get Adobe Flash player

Vánoce ve 3. třídě

p1270072 resizeNejkrásnější svátky v roce jsme si připomněli poslední pátek před vánočními prázdninami. Hned jak jsme vkročili do třídy, poznali jsme, že ani letos na nás Ježíšek nezapomněl. Pod voňavým smrčkem, který jsme ustrojili už před týdnem, čekaly barevné polštářky. Přidali jsme balíčky pro kamarády i paní učitelku a pak se už pustili do prostírání slavnostního stolu. Cukroví, co jsme donesli, chutnalo výtečně. Zapíjeli jsme ho svátečním čajem. Došlo i na vánoční zvyky a oblíbené prskavky. A dárečky? Měli jsme z nich ohromnou radost. Mnozí z nás už ale poznali, že ještě větší potěšení nám přináší, když můžeme obdarovat někoho jiného.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.