Basketbalový trénink u nás v tělocvičně

p1020073 resizeV pondělí 18. 1. vedla tělesnou výchovu dívek a chlapců v 7., 8. a 9. třídě kapitánka družstva KARA Trutnov.

Hodina začala rušnou částí, pokračovala rozcvičkou a následovala průpravná cvičení na basketbal. Žáci se postupně seznamovali s míčem, s driblinkem a se střelbou na koš. Pod odborným vedením sledovali precizní ukázky a dostávalo se jim profesionálních rad.

Na všech zúčastněných byla vidět snaha překonávat své hranice a chuť učit se basketbalovým dovednostem.

Mgr. Iva Šedivá

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.