Get Adobe Flash player

Bobování - 3. třída

p1270255 resizeKdyž v lednu konečně nasněžilo, vyrazili jsme na kopec nedaleko školy. Těšili jsme se, že proženeme naše boby, lopaty a sáně. Naštěstí mrzlo. Sněhu bylo sice jen maličko, vykukovala tráva, přesto nám to z vršku parádně frčelo. Honem jsme si připomněli, jak brzdit, zatáčet a vyhýbat se, abychom si bobování užili bez nebezpečných srážek a kotrmelců.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.