Get Adobe Flash player

Pololetní vysvědčení - 3. třída

p1270293 resizePoslední vyučovací hodina před pololetními prázdninami je slavnostní. Neučíme se, nepočítáme, nepíšeme. To, co ale velmi potřebujeme, je čtení. Paní učitelka nám totiž rozdává pololetní vysvědčení. Tahle zpráva říká, v čem jsme šikovní, kde máme přidat, co se nám daří i nedaří. Na mnohých vysvědčeních září pochvaly, jinde se, bohužel, objevují i různá napomenutí. Než si to všechno můžeme přečíst, zkoušíme sami najít své přednosti i to, v čem je třeba se zlepšit. Kus práce udělal za pololetí každý z nás. Připíjíme si na úspěchy ve druhé polovině školního roku a zaslouženě si pochutnáváme na výborném čokoládovém dortu. A pak už hurá domů, ať si mohou hodnocení přečíst také rodiče.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.