Get Adobe Flash player

Znovu v trutnovském Olympu…

dscn9811 resize… ale zase trochu jinak! V polovině února (17. 2.) jsme se s chlapci 8. a 9. ročníku v rámci odpoledního vyučování tělesné výchovy vydali do sportovního centra Olymp v Trutnově – Poříčí.

I tentokrát nás během návštěvy fitness čekala lekce s trenérem. S Petrem Abely jsme si vyzkoušeli cvičení na závěsném systému TRX, nejžádanějším fitness nářadí posledních let. Při různorodých cvicích s využitím váhy vlastního těla a poctivém nasazení v dalších dnech pocítíte svaly, o kterých ani nemáte tušení, že je ve svém těle vlastníte…

Chlapci se snažili – každý dle svých možností a během cvičení panovala nejen sportovní, ale i též velmi dobrá, humorně laděná nálada.

(fotogalerie zde)

Mgr. Kateřina Javůrková
    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.