Get Adobe Flash player

Zdravá svačina - 3. třída

p1270410 resizeKaždý školák ví, že mezi nejzdravější potraviny patří čerstvé ovoce a zelenina, mléčné výrobky i celozrnné pečivo. Tuhle kombinaci třeťáci hravě zvládli při přípravě zdravé svačiny. Přichystali si pomazánku z mrkve, celeru, jablka, mladé cibulky a tvarohu. Pilně čistili, krájeli, strouhali a míchali. Maminky by měly radost. Je vidět, že mnozí doma pomáhají v kuchyni. Hotovou pomazánku kuchaři a kuchařinky natřeli na housky a ozdobili…čím jiným než další zeleninou. Vytvořili z ní legrační obličeje. I když někteří mlsouni ochutnávali zpočátku trochu nedůvěřivě, po vlastnoručně vyrobené svačině se za chvíli jen zaprášilo.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.