Zdravá svačina - 3. třída

p1270410 resizeKaždý školák ví, že mezi nejzdravější potraviny patří čerstvé ovoce a zelenina, mléčné výrobky i celozrnné pečivo. Tuhle kombinaci třeťáci hravě zvládli při přípravě zdravé svačiny. Přichystali si pomazánku z mrkve, celeru, jablka, mladé cibulky a tvarohu. Pilně čistili, krájeli, strouhali a míchali. Maminky by měly radost. Je vidět, že mnozí doma pomáhají v kuchyni. Hotovou pomazánku kuchaři a kuchařinky natřeli na housky a ozdobili…čím jiným než další zeleninou. Vytvořili z ní legrační obličeje. I když někteří mlsouni ochutnávali zpočátku trochu nedůvěřivě, po vlastnoručně vyrobené svačině se za chvíli jen zaprášilo.

Mgr. Martina Glazarová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.