Get Adobe Flash player

Zdravá svačina - 3. třída

p1270410 resizeKaždý školák ví, že mezi nejzdravější potraviny patří čerstvé ovoce a zelenina, mléčné výrobky i celozrnné pečivo. Tuhle kombinaci třeťáci hravě zvládli při přípravě zdravé svačiny. Přichystali si pomazánku z mrkve, celeru, jablka, mladé cibulky a tvarohu. Pilně čistili, krájeli, strouhali a míchali. Maminky by měly radost. Je vidět, že mnozí doma pomáhají v kuchyni. Hotovou pomazánku kuchaři a kuchařinky natřeli na housky a ozdobili…čím jiným než další zeleninou. Vytvořili z ní legrační obličeje. I když někteří mlsouni ochutnávali zpočátku trochu nedůvěřivě, po vlastnoručně vyrobené svačině se za chvíli jen zaprášilo.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.