Get Adobe Flash player

Návštěva knihovny - 3. třída

p1270451 resizePrvní březnový pátek jsme se sešli před kulturním centrem UFFO v Trutnově. Nečekalo nás ale divadelní představení ani koncert. Vyrazili jsme do městské knihovny. Cestou jsme se ještě zastavili na poště. Poslali jsme dopis a obrázky bývalé spolužačce Karolínce. V knihovně nás čekala poutavá beseda o pohádkách. Ještě víc nás ale nadchla příležitost vybrat si ze spousty knížek, které tam mají. Každý si našel tu svou. Ochotné paní knihovnice nám pomáhaly. A pak jsme se už v příjemném prostředí oddávali čtení i prohlížení… Určitě se sem brzy zase vrátíme.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.