Get Adobe Flash player

Návštěva knihovny - 3. třída

p1270451 resizePrvní březnový pátek jsme se sešli před kulturním centrem UFFO v Trutnově. Nečekalo nás ale divadelní představení ani koncert. Vyrazili jsme do městské knihovny. Cestou jsme se ještě zastavili na poště. Poslali jsme dopis a obrázky bývalé spolužačce Karolínce. V knihovně nás čekala poutavá beseda o pohádkách. Ještě víc nás ale nadchla příležitost vybrat si ze spousty knížek, které tam mají. Každý si našel tu svou. Ochotné paní knihovnice nám pomáhaly. A pak jsme se už v příjemném prostředí oddávali čtení i prohlížení… Určitě se sem brzy zase vrátíme.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.