Get Adobe Flash player

Návštěva knihovny - 3. třída

p1270451 resizePrvní březnový pátek jsme se sešli před kulturním centrem UFFO v Trutnově. Nečekalo nás ale divadelní představení ani koncert. Vyrazili jsme do městské knihovny. Cestou jsme se ještě zastavili na poště. Poslali jsme dopis a obrázky bývalé spolužačce Karolínce. V knihovně nás čekala poutavá beseda o pohádkách. Ještě víc nás ale nadchla příležitost vybrat si ze spousty knížek, které tam mají. Každý si našel tu svou. Ochotné paní knihovnice nám pomáhaly. A pak jsme se už v příjemném prostředí oddávali čtení i prohlížení… Určitě se sem brzy zase vrátíme.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.