Get Adobe Flash player

Odpolední návštěva v deváté třídě

Dnes za námi zavítala "malá velká" návštěva. Do druhé části odpoledního vyučování se na nás totiž přišli podívat Dana Vondráčková (bývalá třídní učitelka) se synem Jiříkem, i když ten vlastně spíše přijel a nechal se prozatím přinést.

      Záměrně jsme naše setkání naplánovaly do předmětu Volba povolání, protože rodičovství bude jednou z nejdůležitějších profesí, která na chlapce čeká, v žádných profesních rádcích ji nenašli a vyučovat jí je bude sám život.

     Mile a příjemně jsme si popovídali, trochu zavzpomínali a samozřejmě prozrazovali naše nejbližší plány předprázdninové i po letních prázdninách. Většina si zkusila také Jiříka pochovat, ten se choval opravdu pohodově a se zájmem starší zástupce mužského pohlaví pozoroval.

    Nechyběl ani přípitek, popřáli jsme si hodně životního štěstí a pro tentokrát se připíjelo hlavně na muže! A už se těšíme na další setkání.

    Děkujeme za návštěvu.

Za 9. třídu Mgr. K. Javůrková, třídní učitelka

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.