Velká cena Trutnova ve šplhu

img 0270 resizeDne 10. 3. 2016 se družstvo dívek ve složení - K. Tejchmanová, L. Valentová, J. Vacková a družstvo chlapců v sestavě - M. Hanus, D. Kejzlar, F. Vít, A. Westendorp - zúčastnili okresního kola "Velké ceny Trutnova ve šplhu". Přesto, že naše škola nemá moderní a velkou tělocvičnu jako většina trutnovských škol, se naši žáci nemuseli za své výkony stydět. Z deseti družstev v každé kategorii (CH + D) obsadili skvělá 6. místa.

Nejlepšími "šplhavci" z našich řad byla Kamila Tejchmanová (tyč - 5,17 s ) a Martin Hanus (lano - 5,47 s).

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a těšíme se na další (milá) sportovní překvapení.

Mgr. Alena Stejskalová