Get Adobe Flash player

Vlastivěda - 5. třída

p1020233 resizePříští rok nás čeká úplně nový předmět-dějepis. Abychom na něj byli dobře připravení, věnovali jsme se čtrnáct dní intenzivně poznávání historie naší vlasti. Z loňského roku jsme si zopakovali několik starých českých pověstí, a pak už jsme se ponořili do doby knížat a králů. Do sádry jsme odlévali podobu Sokolníka z Velkomoravské říše, poslouchali jsme staroslověnštinu i husitský chorál, psali jsme gotickým písmem, oblékali se do kostýmů. Protože je v naší třídě většina kluků, zajímala je druhá světová válka s moderními zbraněmi a stavebnice bitevní lodě.

(fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.