Get Adobe Flash player

Pasování na čtenáře

Dnešním dnem jsme mezi sebou přivítali několik nových čtenářů. Prvňáčci už totiž znají téměř všechna písmenka, a tak měli písmenkové víle a královně písmenkového království dokázat, že mohou být pasováni na čtenáře. Čekalo na ně několik nelehkých úkolů. Poznávali písmena, četli ze své oblíbené knížky, skládali rozstříhané obrázky z pohádek, předvedli, že umí číst s porozuměním i neznámý text. Jen Večerníček je asi trochu smutný, protože postavy z jeho pohádek se dětem trochu popletly. Nakonec děti slíbily, že s knížkami budou vždy zacházet správně a budou se řídit heslem "Kniha - závislost na celý život."

Mgr. Květa HetflejšováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.