Get Adobe Flash player

Pasování na čtenáře

Dnešním dnem jsme mezi sebou přivítali několik nových čtenářů. Prvňáčci už totiž znají téměř všechna písmenka, a tak měli písmenkové víle a královně písmenkového království dokázat, že mohou být pasováni na čtenáře. Čekalo na ně několik nelehkých úkolů. Poznávali písmena, četli ze své oblíbené knížky, skládali rozstříhané obrázky z pohádek, předvedli, že umí číst s porozuměním i neznámý text. Jen Večerníček je asi trochu smutný, protože postavy z jeho pohádek se dětem trochu popletly. Nakonec děti slíbily, že s knížkami budou vždy zacházet správně a budou se řídit heslem "Kniha - závislost na celý život."

Mgr. Květa Hetflejšová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.