Tělesná výchova v Olympu – 7., 8. třída

p1020250 resizeChlapci ze 7. a 8. třídy měli 22. 3. domluvenou hodinu v posilovně s osobním trenérem. Zacvičili si s TRX pásy, na bosu a vyslechli cenné rady ohledně pravidel posilování.

Mgr. Šedivá

Hodnocení žáků:

Tělesná výchova v Olympu byla super, protože jsem v posilovně nikdy nebyl a byl to pro mě nový zážitek.
J. RUS

Byl to můj nejlepší tělocvik v dějinách, fakt se mi to líbilo.
J. SALABA

Tento tělocvik jsem si moc užil, protože jsme cvičili s TRX pásy a já se naučil posilovat.
A. HERÁK

Takový trénink bych si rád zopakoval. Pan trenér měl dobré nápady a byla s ním legrace. Děkuji paní učitelce, že jsem si to mohl vyzkoušet.
P. DRAGOUN

Byla to fakt luxusní hodina, naučil jsem se mnoho nových věcí ohledně posilování.
J. KOLÁŘ

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.