Get Adobe Flash player

Hodina zpívání ve zvěřinci - 1. - 4. třída

Jaroslav Uhlíř je známý skladatel hudby k dětským písničkám. Spoustu jich známe z televizních pohádek... Další jsme se učili při hudební výchově ve škole. To se nám vyplatilo. Zazpívali jsme si s ním třeba "Statistiku", "Dělání" nebo "Není nutno". Texty k písničkám vymyslel Zdeněk Svěrák. Ten do Trutnova nepřijel, ale ozval se telefonem. Byla to veliká legrace. Prý doma chová blechu.

Nejvíce se nám líbil konec koncertu, kdy jsme si při písničkách zatančili a zadupali. A to jsme ještě netušili, že s písničkou "Pramen zdraví z Posázaví", kterou známe i z televizní reklamy, nám pan Uhlíř k svačině přivezl také výborný Pribináček.

Mgr. M. GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.