Get Adobe Flash player

Příběh Robinsona Crusoe – 6., 7. třída

mg 1042 resizeVe čtvrtek 7. 4. žáci 6. a 7. ročníku navštívili Společenské centrum UFFO, kde shlédli příběh Robinsona Crusoea, osamělého muže, osudem i vlastním přičiněním vyvrženého mimo lidskou společnost.

Jak přežít? Jak se uživit? Jak bojovat proti nebezpečí, nudě a zoufalství? Jak se ubránit lidojedům? Jak naučit Pátka slovo přítel? A především – jak se dostat z toho prokletého ostrova zpět domů? – to vše se dozvěděli žáci v divadelním představení Robinson Crusoe, v podání herců Divadla Polárka.

(fotogalerie zde)

Mgr. Jitka FendrychováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.