Exkurze k profesní orientaci – 9. ročník

dscn0964 resizeV pátek 15. 4. jsme v rámci předmětu Volba povolání navštívili další z firem regionu. Tentokrát jsme zavítali do společnosti KASPER CZ s. r. o., která se specializuje na dřevovýrobu.

Firmu jsme si se zájmem prohlédli a dozvěděli se řadu nových informací. Děkujeme panu Romanu Strakovi za jeho srozumitelný výklad a vstřícný přístup.

Poznat další z pracovních provozů bylo velice přínosné.

Mgr. Kateřina Javůrková

Dívky z deváté třídy hodnotí…

Návštěva ve firmě KASPER byla poučná, velice se nám líbila. Když jsme tam vešly, nevěděly jsme o dřevovýrobě nic a nyní víme o něco více. Pán, co nás tam provázel, byl milý a hodný, snažil se nám vše co nejjednodušeji vysvětlit.