Get Adobe Flash player

Den Země - 1. stupeň

p1220426 resizeBlíží se Den Země, proto pomáháme naši krásnou planetu uklidit. Bereme s sebou pracovní rukavice a igelitové tašky. Vydáváme se Voletinami kolem Domu Pod Jasanem k chatě Webrovce. Počasí nám přeje. Pozorujeme jarní květiny, bzučící včely a čmeláky, panáčkující zajíce i kroužící káně. Potkáváme přítulnou kočičku. Míjíme ohradu, kde se pasou koně. Za chvíli jsme v lese. Po cestě sbíráme vše, co do přírody nepatří. Našli jsme skleněné láhve, plastové obaly, staré lino i rozbité sedadlo z automobilu. Náklad je to těžký, ale odpadky končí v kontejneru, kam patří.

(fotogalerie I. zde - 1. - 3. třída)
(fotogalerie II. zde - 4. a 5. třída)

Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.