Get Adobe Flash player

Vystoupení žáků 9. třídy v Moby Dicku

p1270519 resizeKdyž jsem oslovila žáky 9. třídy, zda by již poněkolikáté společně nacvičili pěvecké vystoupení pro schůzi Jednotné organizace zdravotně postižených Trutnov, setkala jsem se opět s velkou ochotou a iniciativou. Andrejka, Bára, Eliška, Klárka, Týna i Jára se zhostili svého úkolu výborně. Těší mě, že je mohu pochválit za příkladnou reprezentaci školy.

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.