Rizikové projevy chování žáků – kyberšikana

dscn1277 resizeVe středu 27. 4. proběhla v tělocvičně naší školy přednáška týkající se aktuální problematiky nejen pro dnešní mladou generaci.

Zástupce Policie České republiky prap. Šárka Pižlová, Dis., z Oddělení tisku a prevence nastínila žákům téma šikany, především kyberšikany z pohledu policie. Vzhledem k dané tematice se akce účastnili žáci čtvrtého až devátého ročníku.

Všichni byli seznámeni se základními informacemi a snad si každý z nich zapamatoval alespoň nějaké z varovných upozornění a ještě více si bude uvědomovat nebezpečí zneužívání moderních technologií.

Mgr. Kateřina Javůrková