Get Adobe Flash player

Aby nás pes nekousl

V pátek 25. května nás čekala zajímavá beseda. Přijela k nám chovatelka psů a její border kolie. Proč? Učily nás, jak se ke čtyřnohým kamarádům chovat. Vyzkoušeli jsme si, jak pejska správně krmit a vodit na procházku. Dozvěděli jsme se, co potřebuje ke spokojenému životu. A nejen to. Na vlastní kůži jsme okusili zvědavost a dorážení cizího psa. Nebylo třeba se bát. Pejska zajímal piškot, který jsme před ním ukrývali v dlani nebo v klíně. Přesto tato situace připomínala setkání s neznámým psem. Už víme, jak se zachovat. Nesmíme utíkat. Musíme klidně stát s rukama za zády. Kdyby nás pes přesto ohrožoval, dokážeme zaujmout polohu, ve které nám případný útok co nejméně ublíží.

Mgr. Martina Glazarová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.