Get Adobe Flash player

Aby nás pes nekousl

V pátek 25. května nás čekala zajímavá beseda. Přijela k nám chovatelka psů a její border kolie. Proč? Učily nás, jak se ke čtyřnohým kamarádům chovat. Vyzkoušeli jsme si, jak pejska správně krmit a vodit na procházku. Dozvěděli jsme se, co potřebuje ke spokojenému životu. A nejen to. Na vlastní kůži jsme okusili zvědavost a dorážení cizího psa. Nebylo třeba se bát. Pejska zajímal piškot, který jsme před ním ukrývali v dlani nebo v klíně. Přesto tato situace připomínala setkání s neznámým psem. Už víme, jak se zachovat. Nesmíme utíkat. Musíme klidně stát s rukama za zády. Kdyby nás pes přesto ohrožoval, dokážeme zaujmout polohu, ve které nám případný útok co nejméně ublíží.

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.