Čtenářské dílny v 9. třídě

dscn0413 resizeI ve druhém pololetí jsme se v hodinách českého jazyka a literatury seznamovali a seznamujeme s novými knihami v rámci projektu Za vzděláním po Evropě.

Deváťáky aktivity spojené s čtenářskými dílnami baví, s chutí plní různorodé úkoly – individuálně či převážně při skupinové práci.

Daří se jim též při prezentaci výsledků své činnosti; například k tématu o písničkářích si připravili velmi zajímavé poslechové ukázky a některé z písní jsme si i rádi zazpívali.

Mgr. Kateřina Javůrková