Get Adobe Flash player

Módní přehlídka - 5. třída

Welcome to our fashion show - vítejte na naší módní přehlídce. V hodině angličtiny jsme probírali oblečení a když už jsme znali potřebná slovíčka, uspořádali jsme módní přehlídku. Byla úžasná. Modelky i modelové se předváděli velmi dobře, určitě mnohé odkoukali z opravdových módních show. Ta chůze a úsměvy do publika! Nadšení diváci odměnili účinkující hlasitým potleskem. A všichni dohromady jsme si pěkně procvičili probrané učivo.

Mgr. Jana Sávová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.