Get Adobe Flash player

Módní přehlídka - 5. třída

Welcome to our fashion show - vítejte na naší módní přehlídce. V hodině angličtiny jsme probírali oblečení a když už jsme znali potřebná slovíčka, uspořádali jsme módní přehlídku. Byla úžasná. Modelky i modelové se předváděli velmi dobře, určitě mnohé odkoukali z opravdových módních show. Ta chůze a úsměvy do publika! Nadšení diváci odměnili účinkující hlasitým potleskem. A všichni dohromady jsme si pěkně procvičili probrané učivo.

Mgr. Jana SávováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.