Čarodějnice 2016

p1270612 resizeLetos se čarodějnice a čarodějové z naší školy slétli v pátek 29. 4., aby trochu s předstihem oslavili Filipojakubskou noc. Nejprve si mohli zasoutěžit v čarodějnických disciplínách. Vyberme třeba skákací pytle nebo létající košťata. Dostatečný počet získaných bodů vykouzlil sladkou odměnu z rukou paní ředitelky. To už se ale začalo pomalu stmívat a na zahradě se rozhořel oheň. Za chvíli se už po okolí linula vůně opečených buřtíků. Po večeři jsme zapálili čarodějnici a vydali se na procházku Voletinami. Na cestu nám svítily lampionové lucerničky. Naše škola však byla temná a plná strašidel. Kdo chtěl do pelíšku ve třídě, musel nejprve projít stezkou odvahy. Na tu jsme se těšili ze všeho nejvíce, i když se někteří z nás trošičku báli.

Rádi bychom poděkovali všem učitelům a žákům 9. třídy, kteří pro nás tuto akci připravili.

(fotogalerie I zde)
(fotogalerie II