Get Adobe Flash player

Tajný výlet

p1220665 resizeVětšina našich spolužáků odjela na exkurzi na hrad Karlštejn a pro nás mladší si paní učitelky také připravily zajímavou výpravu. Nejdříve jsme si vyzkoušeli dětské hřiště u krytého plaveckého bazénu, potom jsme si pohráli na Rákosníčkově hřišti. A nakonec nás čekalo hřiště u výletní restaurace Dvoračka. Tady jsme si mohli koupit i nějaké dobroty – hranolky s kečupem, kofolu či jiné mlsy. Pak jsme už podél parovodu šlapali zpět do školy. Počasí se vydařilo a zážitky rozhodně také stály za to! Děkujeme za pěkně prožitý Dětský den…

Nejmladší školáci a paní učitelky.

(fotogalerie zde)

P. Cermanová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.