Get Adobe Flash player

Tajný výlet

p1220665 resizeVětšina našich spolužáků odjela na exkurzi na hrad Karlštejn a pro nás mladší si paní učitelky také připravily zajímavou výpravu. Nejdříve jsme si vyzkoušeli dětské hřiště u krytého plaveckého bazénu, potom jsme si pohráli na Rákosníčkově hřišti. A nakonec nás čekalo hřiště u výletní restaurace Dvoračka. Tady jsme si mohli koupit i nějaké dobroty – hranolky s kečupem, kofolu či jiné mlsy. Pak jsme už podél parovodu šlapali zpět do školy. Počasí se vydařilo a zážitky rozhodně také stály za to! Děkujeme za pěkně prožitý Dětský den…

Nejmladší školáci a paní učitelky.

(fotogalerie zde)

P. CermanováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.