Get Adobe Flash player

Tajný výlet

p1220665 resizeVětšina našich spolužáků odjela na exkurzi na hrad Karlštejn a pro nás mladší si paní učitelky také připravily zajímavou výpravu. Nejdříve jsme si vyzkoušeli dětské hřiště u krytého plaveckého bazénu, potom jsme si pohráli na Rákosníčkově hřišti. A nakonec nás čekalo hřiště u výletní restaurace Dvoračka. Tady jsme si mohli koupit i nějaké dobroty – hranolky s kečupem, kofolu či jiné mlsy. Pak jsme už podél parovodu šlapali zpět do školy. Počasí se vydařilo a zážitky rozhodně také stály za to! Děkujeme za pěkně prožitý Dětský den…

Nejmladší školáci a paní učitelky.

(fotogalerie zde)

P. Cermanová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.