Pozvánka na VÝLET ŽÁKŮ BÝVALÉHO 9. ROČNÍKU

Dne 3. 9. 2011 se uskuteční třídní výlet žáků bývalého 9. ročníku paní učitelky Jany Matějkové. Více v následujícím článku. Sraz v 10. 45 hodin na vlakovém nádraží v Trutnově. Čeká nás procházka z Janovic u Trutnova do Adršpachu, prohlídka skal. Předpokládaný příjezd do Trutnova (vlakové nádraží) v 18. 35 hodin. S sebou vhodné sportovní oblečení, 84 Kč jízdné, 30 Kč vstupné do skal, kapesné dle uvážení. Případné dotazy ráda zodpovím na e-mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Za nepříznivého počasí se setkáme v Olymp centrum v Trutnově - Poříčí, kde máme zajištěn bowling od 15 - 17 hodin.

Těším se na setkání, v sobotu na viděnou.

Mgr. Jana Matějková

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.