Školní výlet - 4. třída

cimg1312 resizeA je to tady. Je úterý 7. června a my vlakem jedeme do Janovic – vesničky, která se nachází v Chráněné krajinné oblasti Broumovsko. Za nedlouho nás vítá turistická ubytovna a příjemný pan majitel. Po obědě odcházíme na Dvorku, kde máme domluvenou jízdu na koních. Odpoledne hrajeme hry v lese, sportujeme, užíváme si sluníčka. Večer opékáme uzeninu. Středa ráno – před námi je celodenní túra malebnou krajinou do Teplických skal. Počasí je úplně ideální, naše nohy zdolávají písčité chodníky, schody, kocháme se nádhernou přírodou. Po „žluté turistické“ přecházíme do Adršpašských skal. Síly ubývají, turisté přibývají… Jsme rádi, že jsme celých deset kilometrů zvládli. Vlakem se vracíme domů a už se těšíme, jak budeme naše zážitky vyprávět rodičům.

(fotogalerie - úterý zde)
(fotogalerie - středa
zde)

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.