Get Adobe Flash player

První školní den

p1020616 resizeA je to tady. Výjimečný den pro naše prvňáčky i jejich rodiče. Všichni jsme byli plní očekávání a představ. Někdo nemohl dospat, jinému se naopak po prázdninách hůře vstávalo, ale ve škole proběhlo první den všechno na velkou jedničku. Děti se těšily, nebály se nového prostředí ani odloučení od maminek. Chvíli jsme si ve třídě povídali o tom, co je baví, a pak už přišlo na řadu fotografování na památku a první třídní schůzka s rodiči. Držím palce našim nováčkům, aby se jim u nás líbilo a do školy chodili rádi.

(fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.