Detektivní den

p1230552 resizeHned druhý školní den si žáci 1. stupně museli poradit s náročným úkolem. Stali se z nich detektivové, pátrající po ztraceném batohu s důležitým neznámým obsahem. Vodítkem jim byly jen fotografie, zašifrované úkoly a detektivní mapy, které jim ve škole zanechal světoznámý inspektor Colombo. Skupiny vyšetřovatelů se vydaly po stopě záhadných lupičů. Detektivové se učili orientovat v mapě, pátrali v terénu a zaznamenávali důkazy do pracovních listů. Prokázali poslušnost svým velitelům, schopnost spolupracovat, postupovat podle pokynů, postřeh, bystrost, zodpovědnost, vytrvalost a odvahu. Není divu, že přelstili bídné zločince, objevili jejich skrýš a nazpět získali to, co jim po právu patří.

(fotogalerie I - zde)
(fotogalerie II - zde)

Mgr. Martina Glazarová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.