Get Adobe Flash player

Detektivní den

p1230552 resizeHned druhý školní den si žáci 1. stupně museli poradit s náročným úkolem. Stali se z nich detektivové, pátrající po ztraceném batohu s důležitým neznámým obsahem. Vodítkem jim byly jen fotografie, zašifrované úkoly a detektivní mapy, které jim ve škole zanechal světoznámý inspektor Colombo. Skupiny vyšetřovatelů se vydaly po stopě záhadných lupičů. Detektivové se učili orientovat v mapě, pátrali v terénu a zaznamenávali důkazy do pracovních listů. Prokázali poslušnost svým velitelům, schopnost spolupracovat, postupovat podle pokynů, postřeh, bystrost, zodpovědnost, vytrvalost a odvahu. Není divu, že přelstili bídné zločince, objevili jejich skrýš a nazpět získali to, co jim po právu patří.

(fotogalerie I - zde)
(fotogalerie II - zde)

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.