Get Adobe Flash player

Páteční výlet na Čížkovy kameny - 7. a 8.B třída

p1060329 resizeVyšli jsme ze Lhoty u Trutnova po zelené turistické značce. Čekalo nás 2,5 km stoupání. Objevili jsme na vršku jeskyňku, a tak jsme si u ní sedli a posilnili se ze svých zásob. Poté jsme luštili rébusy s informacemi o daném místě. Na Kozích kamenech se nám podařilonaléztněkolik vytesaných upomínek na doby minulé. Pokračovali jsme po žluté turistické značce směrem do Bohuslavic nad Úpou. Cestou jsme si odzkoušeli svoji zručnost ve střelbě šiškami na cíl. Nejpřesnější byla Kristýna, jediná dívka mezi námi. Počasí nám přálo a výlet jsme si užili.

(fotogalerie zde)

Mgr. Jitka Fendrychová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.