Get Adobe Flash player

Páteční výlet na Čížkovy kameny - 7. a 8.B třída

p1060329 resizeVyšli jsme ze Lhoty u Trutnova po zelené turistické značce. Čekalo nás 2,5 km stoupání. Objevili jsme na vršku jeskyňku, a tak jsme si u ní sedli a posilnili se ze svých zásob. Poté jsme luštili rébusy s informacemi o daném místě. Na Kozích kamenech se nám podařilonaléztněkolik vytesaných upomínek na doby minulé. Pokračovali jsme po žluté turistické značce směrem do Bohuslavic nad Úpou. Cestou jsme si odzkoušeli svoji zručnost ve střelbě šiškami na cíl. Nejpřesnější byla Kristýna, jediná dívka mezi námi. Počasí nám přálo a výlet jsme si užili.

(fotogalerie zde)

Mgr. Jitka Fendrychová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.