Dnes nás učil skaut - 3. třída

p1230625 resizeHonzík Kališ si pro nás připravil zajímavé povídání o skautingu – o základních symbolech… Donesl nám také ukázat jejich časopisy a předvedl pár uzlů. Potom byla soutěž, ve které každý musel splnit tři úkoly. Všichni jsme je úspěšně zvládli a těšíme se na další zajímavosti.

Ve středu 14. září bylo pokračování skautských soutěží, které nám Honza přichystal. Tentokráte nám počasí přálo a mohli jsme vyrazit na školní zahradu. Úkoly byly zase tři – hod oštěpem, hod míčem na dálku a luštění křížovky…

Děkujeme, Honzíku… třeťáci a p. učitelka

(Mgr. Pavlína Cermanová)

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.