Get Adobe Flash player

Dnes nás učil skaut - 3. třída

p1230625 resizeHonzík Kališ si pro nás připravil zajímavé povídání o skautingu – o základních symbolech… Donesl nám také ukázat jejich časopisy a předvedl pár uzlů. Potom byla soutěž, ve které každý musel splnit tři úkoly. Všichni jsme je úspěšně zvládli a těšíme se na další zajímavosti.

Ve středu 14. září bylo pokračování skautských soutěží, které nám Honza přichystal. Tentokráte nám počasí přálo a mohli jsme vyrazit na školní zahradu. Úkoly byly zase tři – hod oštěpem, hod míčem na dálku a luštění křížovky…

(fotogalerie zde)

Děkujeme, Honzíku… třeťáci a p. učitelka

(Mgr. Pavlína Cermanová)

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.