Get Adobe Flash player

Zábavné dopoledne

Školní rok jsme úspěšně zahájili a jak se již stalo tradicí, hned 2. září se konala první školní akce pro žáky 1. stupně... Z Voletin jsme se vydali po cyklostezce na dětské hřiště nedaleko trutnovského koupaliště. Rozdělili jsme se do několika skupin. Čekalo nás sedm stanovišť, sedm možností, jak si pohrát a užít si dopoledne. Mohli jsme běhat, skákat panáka, hrát školku s míčem i skákací gumou. Také probíhání lana, přetahování, chůze na "chůdách", cesta zručnosti či sportování s hokejkou a míčkem se nám líbilo. Nejen naši nejmenší se "vyřádili" na houpačkách a dětské prolézačce. Celé dopoledne, prohřáté letním sluníčkem, velmi rychle uteklo a nám nezbylo nic jiného než se vrátit do školy.

Mgr. Jana Prokopcová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.