Get Adobe Flash player

Zábavné dopoledne

Školní rok jsme úspěšně zahájili a jak se již stalo tradicí, hned 2. září se konala první školní akce pro žáky 1. stupně... Z Voletin jsme se vydali po cyklostezce na dětské hřiště nedaleko trutnovského koupaliště. Rozdělili jsme se do několika skupin. Čekalo nás sedm stanovišť, sedm možností, jak si pohrát a užít si dopoledne. Mohli jsme běhat, skákat panáka, hrát školku s míčem i skákací gumou. Také probíhání lana, přetahování, chůze na "chůdách", cesta zručnosti či sportování s hokejkou a míčkem se nám líbilo. Nejen naši nejmenší se "vyřádili" na houpačkách a dětské prolézačce. Celé dopoledne, prohřáté letním sluníčkem, velmi rychle uteklo a nám nezbylo nic jiného než se vrátit do školy.

Mgr. Jana Prokopcová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.