Get Adobe Flash player

Jak jsme pekli jablečný závin - 4. třída

p1020723 resizeVšichni to určitě znáte. Listové těsto, strouhaná jablíčka, cukr a skořice. I čtvrťáci už mají tenhle recept v malíčku. Loupání jablek a strouhání na plátky dalo některým zpočátku docela zabrat. Rozválení těsta, plnění i zavinutí však zvládli celkem hravě. Pak už stačilo záviny potřít rozšlehaným vajíčkem a počkat do druhého dne, až budou upečené. Ještě trocha moučkového cukru na posypání a tahle dobrota neměla chybu.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.